En İyi Kedi Kumu Hangisi

Kuzucansu44

Uzun zamandır Reflexin kırmızı kutusunu kullanıyorum. Aslında memnunum ama Reflex'ten daha iyisi var mı? Aşağıdakilerden tavsiye edeceğiniz var mı veya sizin kullanıp çok memnun kaldığınız bir marka?
Feles
Pisipisi
Mırmır
GardenMix
Micho
Vancat
Reflex

6 CEVAP

Anonymus915830

Benim toz alerjim olduğu için kesinlikle toz çıkartan kum kullanamıyorduk en ufak toz bile felaket etkiliyor, uzun süre tozsuz adı altında satılan bir sürü kum denedim ama en başarılısı ve en memnun kaldığım kesinlikle Feles oldu. Sizin kumdan ne istediğiniz önemli:) koku bastırması mı, tozsuz olması mı, topaklanma seviyesi mi ? Ben bu 3 etken için de Felesten çok memnun kaldım

cigdemkayki

MIRMIR veya ever clean

Kuzucansu44

2 kedim için Ever Clean kullanıyorum. Ama diğer kedim sevmedi bu yüzden başka iyi bir marka arıyorum. Mırmır'ı deneyeceğim, teşekkürler

bbeyzvv

bu kediden kediye değişir kesinlikle bunu deneyerek öğrenmeniz lazım sizin dikkat edeceğiniz tek nokta toz yapmaması her kedi farklı kumu sevebilir

britishoglum

Ben clean paws kullanıyorum. Her petshopta bulunabilen bir kum. Fiyat ve topaklaşma 10/10. Normalde 10 litresi 25 lira ama ben oturduğum yerden 15 liraya alıyorum 10 litresini

Linsenpai

Kesinlikle pelet kullanmanızı öneririm, hem daha ekonomik hem de daha sağlıklı ve pratik.. Tozutma da koku da yapmıyor