Ankara Veteriner Önerisi

Htcozlp

Sürekli farklı veterinerlere gitmekten sıkıldım. Cidden güvenebileceğim,uygun fiyatlı bir veteriner kliniği arıyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum..Kısırlaştırma falan için değil, kedim son günlerde rahatsız,muayenesi ve tedavisi için araştırıyorum.Simdiden teşekkürler.önermediğiniz varsa da yazabilirsiniz..

12 CEVAP

Alaracatlover

Aslında Yenimahalle gidebilirseniz orda Patikent veteriner var işinin ehli ve para delisi değiller kendi yavrucakları gibi bakıyorlar:)

Simgeyldrm

Ankaranın neresinden oturuyorsunuz

Simgeyldrm

Bende sincandayım oncelikle kesinlikle öyku veteriner klinigine gitmeyin gercekten hicbirsey bilmen 2 tane genç cocuk var ve fiyatlari gercekten pahali etimesgutta atakent veteriner klinigi var bence cok ilgililer ve saat kac olursa olsun whatsaptan yazdiginizda her sorununuzu cevapliyorlar orayi oneririm başka bildigim veteriner yok :)

Alaracatlover

Ne demek :)

MimozaE

Hoşdere'de Korusev var kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gidebilirsiiniz çok güzel ilgileniyorlar.

MimozaE

Yeni gördüm mesajı ondan geç cevap veriyorum, umarım memnun kalmışsinizdir ben ilk kez hayvan sahiplendim tavsiye üzerine ilk gittiğim veteriner de orası ama çok memnunum çok güzel ilgileniyorlar Levent bey çok ilgili bir hekim.

tgcdgn

Arkadaşlar burayı güncel tutup tecrübelerimizi olumlu/olumsuz yazalım lütfen🙏 Çok yardımcı oluyor. İşinin ehli olmayan, hayvan sevmeyen insanlara canlarımızı emanet etmeyelim.

Alaracatlover

Siz nerede oturuyorsunuz

Htcozlp

Sincandayım fakat uzak yerlere de gidebiliyorum otobüs oldukça

Htcozlp

Teşekkür ederim,öyküye daha önceleri gidiyordum fakat sonrasında değiştirdim:) bende sizinle aynı şeyi düşünmüştüm

Htcozlp

Tamamdır araştıracağım com teşekkür ederim :)

Htcozlp

Yaa çok teşekkür ederim,inanır misiniz dün araştırdım oradan randevu aldım,bugün oraya gideceğim:)