Kedim Diş Çıkarıyor

Melike78899

Sanırım kedimin dişleri yenileniyor 6 aylık ve çok halsiz sürekli uyuyor ve sürekli soğuk yerlerde uyuyor agız kokusu var normal mi bunlar

5 CEVAP

anjelik123

Her kedide farklı olabilir. Bizde öyle bir şey olmamıştı gayet rahat geçirmişti

Melike78899

Ortam dan dolayı veterinere de götüremedim başka Bi sebebi olabilir mi bu dediklerimin

Melike78899

Dişleri değişiyor baktım ondan eminim ama bu şikayetler ondan mı onu bilmiyorum

Mrtkaytan

Kediler 6 aylığa kadar dişlerini döküp yeniden çıkarıyor. Elinizle ağzını açıp bakın şişlik var mı ya da eksik dişleri var mı. Bazen çıkarıp yutuyorlar bir sorun olmaz insallah hemen iyileşir

Melike78899

Evet çıkarıyor baktım şişlikler var Bi kaç tane çıkmış da var ve ondan sonra dediğim şikayetler oluştu bende korktum açıkçası