Kedimin Cinsiyeti

Kedimizi sahiplenirken dişi olduğu söylendi 50 günlük falan civarıydı o sıralar bakan veteriner hekim de dişi dedi ama şu aralar 3 aylık oldu ve erkek olmasından şüpheleniyorum anüs altı şişkinlik var gibi ve ortası hafif kırmızılık var

17 CEVAP

Erkek bu kedicik

sarmanbirkedi

Fotoğraflar pek anlaşılmıyor ama veterinerinize guvenebilirsiniz sonuçta kaç yıl okumuş bi cinsiyet ayrımı yapamayacak mi

ZehraBulutt

Erkek bu kedi, küçük bir yerde yaşıyorsanız veterinerler daha çok ciftlik hayvanlarına baktıkları için pet hayvanları konusunda bilgili olmuyorlar çok yoksa yeni doğduğunda bile anlaşılıyor.

Alaracatlover

Bennerlepe benzettim

Cevaplar için teşekkür ederim bende erkek olabilir diye düşünmeye başladım bu aralar en yakın zamanda veterinere iyice baktiracağım

%100 erkek :)

Öyle tabiki ama o zaman çok küçük olduğu için net olup olmayacağında şüpheye düştüm

Gulsahka

Bana da erkek gibi geldi ama resimden de emin olamadım.

Alaracatlover

Bem erkeğe benzettim olacaktı :))

Kuzucansu44

Resimde tam belli değil ama resme göre erkek bir kedi

Yorumlar için tekrardan teşekkür ederim sizlerin de söylediği hatta bizimde şüphelendiğimiz gibi veteriner kesinlikle erkek dedi hatta artık şüpheye bile gerek yok yumurtaları belirgin oldu iyice

Phoibos

Bence açıkça erkek bu kedi. İki erkek babasıyım. İstanbul Kadıköy gibi bir yerde bile oğlanlarımdan birini veteriner ilk gördüğünde dişi sanmıştı. Yani küçük yer büyük yerden ziyade henüz yavruların küçük olması bazen şaşırtıyor çok doğal. :)

NSukun

Küçükken çok belli olmuyor cinsiyetleri erkeğe benziyor resimde

Simgeyldrm

Erkek :))

Yorumlarınıza katılıyorum bu soruyu sorduğumda çok tecrübeli olmadığım için sadece şüphe duyuyordum ama mesela şu an aradan 1 ay kadar geçmemesine rağmen o bölgesi resmen baya büyüdü şişti erkek olduğunu herkes anlayabilecek duruma geldi demek ki küçükken zor olabiliyormuş