Ergenliğe Yeni Girdi. Nasıl Davranmalıyım?

Melikeroglu02

2 erkek kedi sahibiyim. Kedilerimden biri yeni ergenliğe girdi ve sürekli diğer kedimi ısırıyor bağırtıyor. Normalde kısırlaştıracaktım fakat içinde bulunduğumuz durumdan dolayı dışarı çıkmıyoruz. Sizce bu süreci kedilerim açısından en sağlıklı nasıl atlatabiliriz?

6 CEVAP

Oyun oynayarak yorabilirsiniz

NSukun

Bol bol oyun oynayın onun dışında yapacak çok bişey yok erkek kediler için bizde 3 ay uykusuz kaldiktan sonra kisirlastirdik sakinleşti

Seymamurat

Merhaba ergenliğe girerken belirtileri ne oldu acaba benim de oğlum 7 aylık merak ediyorum bugun odasında kötü bi koku aldım ama özellikle bir bölge yok heryerim kokladım resmen kokuyu bulamadım

Bizim ki direk eşyalara, kollarımıza, bacaklarımıza çiftleşme hareketi yaptı

Fatmaduven

Benim kedim de bu aralar kızgınlağa girdi . Biz bol bol oyun oynadık . Akşam yemeğini biz yatarken verdik . Mıyışsın diye .

BalliBadem

Ona peluş bi oyuncak verirseniz belki diğer kediyi rahat bırakabilir