Kedimin Acayip Miyavlaması

PandAiluroSena

Kedilerimden birisi normalde hiç miyavlamayan bir kedidir, yemek istese bile miyavlamaz. Annem oynasın diye ayakkabının bağcığını çıkarıp vermiş, o bağcığı ağzında odadan odaya taşıyıp bağcıkla konuşuyor bazen o kadar yüksek sesle ve değişik şekilde miyavlıyor ki korkuyoruz bir yerierine bir şey oldu diye. Bunu neden yaparlar ? Bağcığı arkadaşı olarak mı görüyor?

5 CEVAP

GammaLamina

Kendi kendine oyun yaparken öyle korkutucu ve kalın sesler çıkarıyorlar. Alışınca gülersiniz.

Fatmaduven

Kızgınlık belirtisi olabilir mi ?

BalliBadem

Badem de bazen evde çok hızlı koşup hatta duvarlara çarparak sanki biri kesiyormuş gibi çığlık atıyor kedi yani ondan takmıyoruz değişik canlılar

sarmanbirkedi

Uzaylı olduklarına yemin edebilirim ama kanitlayamam. Bir kez kedim saatlerce hic kipirdamadan balkondan aşağı bakti (zemin kat 1 metre falan) meger orda yılan varmış ödüm koptu resmen

PandAiluroSena

kızgınlığı yeni atlattı ve kızgınlık belirtisine de hiç benzemiyor sadece o iple oynarken böyle, annem çok merak etti de bir sorayım dedim yoksa uzaylı olduklarından ben de fazla takmıyorum :D