Kedi Kumu Önerisi

Fatmaduven

Kedimi ilk sahiplendiğimde proline kumunu kullandım ama çok koku yapıyordu kumdan mı kedimden mi bilmiyorum ama başka kedi kumu kullandığımda o kadar koku yapmadı ... kedi küreği ile tuağletini alırken dağılıyordu memun dikidim sonra mırmır a geçtim kokusunda sorun yoktu ama topaklanması kötü yine dağıldı bana iyi bir kedi kumu önerebilir misiniz??

10 CEVAP

Fatmaduven

Çok teşekkürler deneyicem . :):)

anjelik123

Ben aro kullanıyorum topaklanması çok güzel kokuyuda güzel engelliyor kumun olduğu odadayım ama hiç koku gelmiyor birde uygun 10kg 22tl sabun kokulu

Vancat hiç kullandınız mı? Kullanmadıysanız vancat sarı paketli kumunu öneririm ama bu ara burda baya pelet kum diye tartışıldı bende ona geçmeyi düşünüyorum yakın zamanda daha pek bilgim yok ama filtre kısmına pelet kum yazarsanız bulabilirsiniz

Ceydayyavuzz

Bende prolinr kullaniyorum aksine koku engelleyen tek kum oldu :) kumu az koyuyor olabilir miisniz

Kedidelisi12

Ben şahsen koku sorununun ince kumlarda olduğunu çok net gözlemledim. Kalın taneli kumlarda koku resmen sıfır. Son 4 aydır gardenmix kalın taneli kokusuz kullanıyorum. Yemin ederim zerre idrar kaka kokusu yok

poughkeepsie

Quik koku ve topaklanmada on numara. Koku kedinizin yediği şeylere de bağlı, mamasına yani.

Simgeyldrm

10 kg si nerde 22 tl 20 kg si 100 tl internette

Ahmetozshn

Paranız varsa Ever Clean alın asla pişman olmazsınız. Bakın asla diyorum :)

gogomars

SaniCat narenciye kokulu kumu deneyebilirsiniz.Kedim tuvaletten çıktığı zaman mis gibi portakal kokuyor topaklanması da başarılı.

BalliBadem

Miya mix