Kedim Çok Tedirgin!Acill

S_K_Z

Merhaba benim kedim normalda baya hareklidir ve sürekli miyavlar ama bu gün onun mamasını koyarken farkettim ki hiç sesi çıkmıyor ve yanımada gelmiyor sonra gidip mamasını koydum geldiğimde koltuğa çıkmış cama boş boş ama aşırı tedirgin birşekilde bakıyordu hiç mamasını bile yemiyordu lütfen BİLEN VE YA YAŞAYAN BİRİSİ cevaplarsa sevinirim lütfennn

2 CEVAP

Katya06

Lütfen kedinizin yaşını, evde mi yaşıyor dışarı gidip geliyor mu, dışkısında herhangi bir sorun var mı gibi detayları yazar mısınız bu şekilde kimse anlayamaz

S_K_Z

Kedim 10 aylık evde yaşıyor ve dışarı çıkmıyor sadece veterinere giderken ve dışkısında herhangi bir sorun yok