Kedim Sarılık Oldu:(

kubracetin9

Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Kedim sarılık oldu. Hiç bir rahatsızlığı yoktu, 3 gün önce gece birden ara ara kusmaya başladı, sonra ertesi gün mama yememeye başladı. Mamaya asla hayır demez bizi endişelendiren durum buydu ve gözleri kulakları sarardı. (Daha 2 gün önce veterinere gitmiştik halbuki sağlığıda gayet iyi gözüküyordu.) Akşama hemen veterinere götürdük ve veterinerimiz sarılık hastalığına yakalandığını yaşama şansının yüzde elli olduğunu uzun ve sabırlı bir dönemin bizi beklediğini söyledi. Tahlilleri yapıldı çok şükür organlarında bir hasar veya anormal bir durum yok dedi. Fakat birkaç kan değeri sıkıntılıymış. 2 gündür serum ve iğne tedavisi uyguluyoruz mümkün olduğunca şırıngayla besliyoruz. Dün kusması azaldı ve bugün hiç kusmadı tavsiyelerinizi bekliyorum bildiklerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim inşallah kuzucuğumuz biran önce sağlığına kavuşur ????????

9 CEVAP

Merhaba yakın zamanda bir başka arkadaşın da kedisi sarılık olmuştu ona baya yardımcı olduk filtreye sarılık ve kedim daha kötüye gidiyor yazarsanız orda herşey var geçmiş olsun

kubracetin9

Çok teşekkür ederim

cevizhanimm

Çok geçmiş olsun

cevizhanimm

Çok geçmiş olsun

kubracetin9

Teşekkürler

Kedinizin durumu nasıl oldu acaba yorumunuzu okudum sanırım a/d mama kullanıyorsunuz, kullanmaya devam edin iştah açıcı özelliği var bu dönemde size viyo takviyesi öneririm veterineriniz ile de konuşursunuz

ilkaycatal

Merhaba. Benim kedim de sarılık oldu daha hala geçmedi ama çok şükür günden güne iyiye gidiyor. Size özelden mesaj atıcam. Bu süreç hakkında yaşadıklarımı ve yaptıklarımı sizinle paylaşıcam.

kubracetin9

Şuan tedavinin 4. Günündeyiz biz kusmalar tamamen durdu fakat hala kendi yemeğini kendi yiyemiyor. Suyunu kalkıp içiyor ve tuvalete gidebiliyor tek başına. Etrafa olan ilgisizliği gitmeye başladı. Onunla konuştuğumuzda tepki veriyor artık kafasını kaldırıp bize bakabiliyor, sevmediği yerlere dokununca patilerini çekmeye başladı, ama hala sürekli uyuyor. İnşallah daha iyiye de gidicek teşekkür ederim ilgileriniz için

Güzel serum tedaviyle daha iyiye gidicek tabi ki