Kedi İç Ve Dış Parazit Damla

Mrtkaytan

Malum corona virüs dolasıyla evdeyiz ve kedimin ic ve dış parazit aşıları geldi. Kendi veterinerim uzak olduğu için yanındaki veterinerlerden profender ve advantage damlarlarını alıp evde uygulasam sorun olur mu?
Ve bu damlaların ücreti ne kadar bilen var mı?

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Sorun olmaz sadece nasıl uygulandığını iyi bilin ve anlamasını engelleyin. Bir de aynı gün iki damla kullanmayın en azından arada 48 saat geçsin

sarmanbirkedi

Yalamasini diyecektim.
Bir de fiyatını bilmiyorum

cevizhanimm

Sorun olmaz tam ulaşamayacsğı ense kısmına yapmaya dikkat edin yalamasın oraya erişemesin yeterli