Profender Ve Advantage İc Ve Dış Parazit Damlalarının Ücretlerini Bilen Var Mı?

Mrtkaytan

tekli fiyatlarını biliyor musunuz?

7 CEVAP

cevizhanimm

onları bilmiyorum ama ben broadline 100 tl alıyorum veterinerimden

Ben sizlere uygun olarak teslim edebilirim. İstanbul içindeyseniz. 2markada mevcut. Resim şeklindede ürünü atabilirim.

GlsmKrpk

İç dış tekli damlalar çıkmış. Fiyatı 130 tl dedi veteriner.
Yarın sipariş edip deneyeceğim. Markasını bilmiyorum ama veterinerime güveniyorum . Umarım doğru şekilde uygularım

Mrtkaytan

Bu markayı çok öneren oluyor tek kullanımlık mı bilmiyorumda hic.. genelde ben veterinere yaptırıyorum bu ara çıkmadığım icin evde kendim yapmak istiyorum

Ben sizlere uygun olarak teslim edebilirim. İstanbul içindeyseniz. 2markada mevcut. Resim şeklindede ürünü atabilirim.

Mrtkaytan

Maalesef bursadayım :(

mesea

Ben bugün advantage multi 650 tl ye aldım