Merhabalar Kedide Mantar Sorunu İcin Crystalin Animal Health Nasil Ne Kadar Kullanilir Bilen Var Mi?

Ser77

Kedimde kulaklarda goz cevresi ve sirtinda mantar var.crystalin nasil ne kadar kullanmaliyim?

10 CEVAP

Crystalin den kaynaklanmamıştır o arkadaşın dediği gibi mamadan falan olmuştur crystalini kedim kulak uyuzundayken kullandım hiç öyle bir sıkıntı olmadı

Günde bir kez pamuğa bir kaç damla sıkıp mantar olan bölgelere sürebilirsin

Ser77

2 saat ara ile sirti goz bolgesi ve kulak arkasina surdum.Gunde 2.kez surmeyi ben de dusunmuyorum.hastalik gecene kadar surun diyor ilacin sitesinde.cevabiniz icin tesekkur ederim.

sarmanbirkedi

Kepegin bir sürü nedeni var mamadan da olabilir stresten de

Ser77

787891 tesekkurler peki kulak uyuzunu gecirmis miydi bu crystalin?

Evet 2 hafta her gün kulağına sürdüm yaralar falan tertemiz oldu birde stronghold damla yaptı veteriner

Ser77

787891 cok tesekkurler size de gecmis olsun

Ser77

Bu crystalin kedimin tuylerinde cok kepek yapti normal midir

Ser77

Rahatladim tesekkurler mantardan tuyleri ciliz zaten

Ser77

Daha once crystalin kullananlar da yorum yazarsa sevinirim