Kedim Ayağının Üstüne Basamıyor

Kuzucansu44

Kedim bahçedeyken bir ses geldi gittim baktım saksılardan birini devirmiş. Saksı önemli değilde yürürken sağ ön patisine basamıyor. Ne olduğunu da görmedim, kırılmış olabilir mi? 15 dk sonra veterinere götüreceğim. Başına böyle birşey gelen var mı acaba?

4 CEVAP

LadyAndCat

Cansu seni tüm kalbimle tebrik ederim :)
Kedin ayağını saksıya vurdu diye veterinere götürüyorsun.
Bazılarıysa “Kedimin parmağı koptu.Kedim 4.kattan düştü her yeri kırık bir şey olur mu?”yazıyor.
İşte budur! Sorumluluk sahibi olmak, sevmek, sevdiğin canı düşünmek...
Gerçekten çok güzel bir örnek! !
Bazıları lütfen okusun. Okusun da nasıl hayvan bakılırmış ve insan olunurmuş görsün...

Benzer bir durum yaşamıştım. Röntgen çektirdim ezilme varmış sadece. Veteriner muayene sonrası yönlendirir ama daha basit bir olay gibi geldi bana açıkçası

Kuzucansu44

Veterinere gittim.Aynı şekilde patisi ezilmiş. Merhem gibi birşey verdi, birkaç güne geçer dedi cevaplarınız için teşekkür ederim

Bizimde olmuştu birden bire sabah düzelmiş