Uygun Fiyatlı Yaş Mama

Kediduman

Arkadaşlar merhaba 4 aylık erkek bir kedim var 2 aydır benimle beraber 4 5 tane mama denedik hiçbirini severek yediğini düşünmüyorum ilk yediğinde hevesle yiyor sonra aç kalmayacak kadar 4 aylık olmasına rağmen 2 300gr biraz da uzun boylu ve her gören bu kedi çok zayıf diyor bir türlü kilo aldıramadım zayıf olmasının onun için de kötü olabileceğini düşünüyorum bu arada biraz hareketli bir kedi ben de buna çözüm olarak somon balığı yağı kullanmayı düşündüm ya da yas mama ile karışık kuru mama yedirmeyi düşündüm önerebileceğiniz güzel icerikli uygun fiyatlı yas mama önerilerinizi alabilir miyim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

10 CEVAP

Nutri gayet uygun 5.60 a bulunuyor içeriği süper

hcerenk

Reflex essential plusin fiyati artınca matisse deneyeyim dedim. Benimkiler memnun şimdilik. Gramaj olarak çok uyguna geliyor.

@hcerenk merhaba matisse nin hangi çeşidini sevdi sizin yavrucaklar matisse almayı düşünüyorum bende

anjelik123

Ben parilife kullanıyorum fiyarı çok uygun 3.95 sayfamda içeriği paylaşmıştım oradan bakabilirsiniz

LadyAndCat

Uygun fiyatlı yaş mama Bona Cibo Konserve öneririm.

hcerenk

Cod fish ve rabbit olan çeşitlerini yediler. Cod fishten umutsuzdum açıkçası, çünkü diğerleri hep stok dışı oluyordu en son kalıyordu. Ben alırken de ellerinde diğer çeşitler olmadığı için bu ikisini yollamıştı farmina. Fakat çok beğendiler. Mama püre gibi bu arada "mousse" olarak geçiyor. Ama su oranı fena değil cupcup ediyor.

cuneytsahin

Reflex Plus Essential, %75 et balığı içeriyor. Ben Atlantik Tuna ve Pasific Tuna alıyorum, %75 et %2 pirinç ve geri kalanı su.

Fatmaduven

Gimcat ‘ ı alabilirsiniz . Uygun 7 lira

bmcat

GimCat, Nutri Feline, Schesir, Naturea, N&D, KitCat, Animonda Carny içerik olarak en iyi yaş mamalardan.

Uygun fiyatlı Animonda (Vom Feinsten), Brit, Stuzzy olabilir.

bihtercik

ben bozita yediriyorum.
370 gramı 20tlye alıyorum.
ama nette 14e var.
severek yiyor