Kedi Maması

Sngul5454

Merhabalar ewimde sokak kedisi bakıyorum tekir N&D mamayı önerdi vetim hem tüy dökümü için hemde kilo alması içn türleriyle baş edemiyorm hemde mama çok pahalı 1.5 kilo 150 tl aldm hem kilo alması içn hemde tüy dökümünü hafifletmek içn önebileceğiniz uygun br mama warmı açık mama kullanıyodm ama kilo almadığı içn braktm lütfen yardımcı olurmusnz

6 CEVAP

sarmanbirkedi

Üzgünüm ama sizi çok fena kandirmislar. Nd en iyi kuru mamalardandir ve 10 kilosu 350 tl falan yani kilosu 30 35 tl ve size kilosunu 100 tl ye satmışlar. Onun dışında bonacibo kullanabilirsniz *********dan ben kullanıyorum çok memnunum. Mystic mama da iyi onu da deneyebilirsiniz

Sngul5454

Ciddimisinz şuan gerçktn çok üzüldm :( veteriner önerdi brde pet shoplardada bu mama 125 tl veterinerle 25 tl oynuyo arasnda

sarmanbirkedi

https://www.*******.com/nd-dusuk-tahilli-kuzu-etli-ve-yaban-mersinli-kedi-mamasi-10-kg?gclid=CjwKCAjw4KD0BRBUEiwA7MFNTXLctvf6QPv-By1gORyTUu__nmhdsNOVCjKY74-7cexiMmjfxTWhoBoC1vAQAvD_BwE

sarmanbirkedi

Bakın kilosu 35 tl

1.5 kg normalde 90-100 arası değişiyor İnternetten almanızı öneririm

Anonymus552223

5 veya 10 kiloluk alin internetten. 1.5 kilo 150 ne ya gercek etle besleyin daha iyi