Vitamin Takviyesi

aysebudur

arkadaşlar kedilerime felicia somonlu kısırlaştırılmış kedi maması alıyorum içindeki
omega 3 miktarı
%0.65
omega 6 miktarı
%3.6
Bu miktarlarla mamalarına ek olarak fotoğraftaki omega 3 ü tüyleri ve deri sağlığı için kullansam fazla gelir mi?
Çünkü derilerinde kepeklenme oluyor,bu yüzden veterinerimiz vitamin kullanın dedi ama biraz araştırınca omega 3 ün de fazlasının zarar olduğunu okudum.Veterinerimiz kapalı bir kaç gündür bu yüzden soramıyorum,mamayı da veterinerimiz bu vitamini önerdikten sonra aldım o yüzden size soruyorum

3 CEVAP

BalliBadem

Herşeyin fazlası zarar dediğiniz gibi bence normalde vereceğiniz miktarın yarısını fln verin

Fatmaduven

Kendinizi riske atmayın bence veterinerinizle konuşana kadar.

Fatmaduven

Verilen ölçünün yarısını verin