Köpeğimin 71. Günü Hâlâ Doğurmadı

Apbtayra

Köpeğimin çiftleştiği günden itibaren bugün 71. Günü hala doğum gerçekleşmedi.
Memeleri büyüdü ve süt geliyor fazla hareketli de değil. Karnıda şişti. Boş gebelik olma ihtimali var mı. Eğer hamileyse neden hala doğurmadı. Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi

2 CEVAP

anjelik123

Kaenımda hareketlilik varmı yavruları görüyormusunuz eğer yoksa boş gebelikte olabilir kontrol edin

Apbtayra

Hareketlik hissetmedim ama davranışları doğurmak üzere gibi duruyor.