Temiz Mama

Fatmaduven

Kedim ‘ e N&D alıyorum .2 Aydan daha fazla dur kullanıyorum . Kedim artık mamadan sıkılmış olabilir diye yeni mamaya geçmek istiyorum o mamayı bir iki ay kullandıktan sonra yine N&D ye geçicem. Biraz araştırdım ********* yı öneriyorlardi fakat çok ucuz bu beni şüphelendirdi ********** iyi mi

1 CEVAP

Carathras

2 ayda mamadan niye sıkılsın yıllardır aynı mamaları kullanıyorum ben hiç bir problem ile karşılaşmadık.
10 yıldır Bonacibo ile büyümüş canlar var ailemin baktığı problem yaşamazsın.
Ama içerik olarak önerebileceğim aşağıdakiler olurdu;
N&D'den vazgeçme derim şuan bence içerik olarak ve fiyat olarak gayet iyi (Orjinen, Acana bunlar çok pahalı ama aşağı kalmaz bence.)
Mısır ve türevi içeren her mama kötü benim gözüm de ekonomik gücün varsa N&D'ye devam et bence.
Alternatif buradan satın alabileceğin Mystic markası var az tahıllı bir mama ve içeriğinde mısır ve türevleri yok denemeye değer ben kullanmaya başladım 5 kedim de severek tüketiyorlar.
Bittiğinde yine alacağım.