Kısırlaştırma Sonrası Kedim Korkuyor

gogomars

İyi günler,6 aylık dişi kedimi 2 gün önce kısırlaştırdım.Sağlığı gayet iyi 1 günde kendini toparladı gibi fakat biraz korkaklaştı,devamlı tetikte geziyor gözler fal taşı gibi kulaklar dik.Bu durum normal midir? Ve uyurken ara sıra gerilip 1-2snlik titriyor vücudu rüya görüyor gibi. Hiç mrr'lamadı 2 gündür ama benimle uyuyor bir sıkıntı yok.Bu durumlar geçici midir tekrar kendini güvende hisseder mi iyileştikten sonra ?

2 CEVAP

Fatmaduven

Biraz sarsılmış olabilir . Siz güvenini kazanmaya çalışın . Düzelir :)

bbeyzvv

bunlar normal nasıl olsa ameliyat oldu yavrucak böyle olması doğal 1-2 haftaya kendine gelir ama siz onu bol bol sevin ve sevdiği şeylerden verin