Kedim Kusarmış Gibi Haraketler Yapıyor

Gulgnyy

Merhaba son bir kaç saattir kedim kusarmış gibi hareketler yapıyor ve halsizleşmeye başladı normalde iyiydi aslında anlam veremedim

6 CEVAP

Tüy kusmaya çalışıyor olabilir malt kullanıyormusunuz?

Kuzucansu44

Muhtemelen tüy kusacaktır. Çim veya malt veriyor musunuz kedinize?

Gulgnyy

Hayır kedimi yeni sahiplendim 1 buçuk hafta oluyor ve ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım cinsi tekir

Zeke

Tüyden oluyor arkadaşların dediği gibi.
Malt sayesinde dışkı ile atıyorlar, kusmayı önlüyor. Mutlaka kullanın derim, ikiniz de rahat edersiniz.

Gimcat, beaphar, zoovital in mallarını alabilirsiniz

cevizhanimm

anormal bişey yemediyse tüy kusmaya çalışıyodur