Kedim Dikişlerin Çekiyor

gogomars

Vet. Hekim estetik dikiş olduğu için yakalığa yada herhangi bir şeye gerek olmadığını söyledi ama dikişi çekmeye çalışıyor ara sıra engel olsam da bir sorun teşkil eder mi?

8 CEVAP

Anonymus552223

Veeriner öyle dediyse hicbirsey olmaz. Bizimki de estetik dikis yapiyo simdiye kadar bisey olmadi. İcte bir kat daha dikis vardir

gogomars

Şişli'de Osmanbey metro durağına 1-2 dakika mesafede ismi Peteriner.1 günde enerjisi yerine geldi işinin ehli hekimler tavsiye ediyorum kesinlikle.

gogomars

750 lira kısırlaştırma operasyonu için birde iğne yapıldı totalde 850 lira ödedim.

Linsenpai

Benim kedim de öyleydi sürekli emcikliyodu tutup çekiyodu dikişlerini, kopardı bi süre sonra ama hiçbir sıkıntı olmadı, endişelenmeyin

Anonymus552223

Masallah gayet guzel yapmis gecmis olsun

Minikmuezza

Tesekkur ederim cevabiniz icin bana uzakmis baya ama fiyati neydi

Minikmuezza

Bende disi kedimi kisirlastircam acilen istanbuldayim veterinerinizin yeri nerede acaba?

Minikmuezza

Operasyon oncesi kan tahlili fiyata dahilmiydi birde depo antibiyotigi ameliyatin okdugu gunmu yapti yoksa tekrarmi goturdunuz baska gun