Mevsimsel

Ekineroglu

Bu aralar iki kedimde çok sık hapşırıyorlar, horluyor gibi ses çıkarıyorlar. Nefesleri hızlanıyor. Cam açınca ( kediler yokken, ne kadar önemli olduğunu biliyorum ama hala file taktıramadım...) onlar yeni havalanmış bir odaya girdikleri anda hapşırıyorlar. Mevsimsel alerji olabilir mi? ( bir kedimin mevsimsel kronik öksürüğü var)

2 CEVAP

Evi havalandırırken falan kedilerinizi ayrı bir odaya koyun benimki de öyle bu aralar cam açık olduğunda direk hapşırmaya öksürmeye başlıyolar bu dönemde gimcat multivitamin öneririm

Ekineroglu

Teşekkür ederiiim