Kum (Reflex)

Ekineroglu

Bundan bir kaç hafta önce reflex kullandığımdan memnun olduğumdan bahsetmiştim. Bu aralar fikrim değişti. İlk kullandığım kutu iyiyken diğeri kötüydü. Topaklanma bakımından sevmedim. En fazla reflex kadar pahalı olacak ( 6 lt 23 tl) Bir öneriniz var mı? Ya da feles kullanan kişiler yorumlarını söyleyebilirler mı?

1 CEVAP

merhaba ben sanicat topaklanan kedi kumu kullanıyorum fiyat olarak reflexle aşağı yukarı aynı, topaklanmasından çok memnunum kokuyu da büyük ölçüde engelliyor