Yavru Ölecek Mi Yardim Edin Lütfen

Kubra001

4-5 haftalık yavru kedi sahiplendim 3 gün önce. Burada hep sordum ama artık çok korkutmaya başladı beni. Sabah 11 de yediği mama ile duruyor, zorla da olsa 5 ml felan devam sütü verdim ağzına. Biberonu reddediyor, mama yemek istemiyor. İştahlı yavru gitti tamamen. Bugün yuvadan çıkmıyor sıcak su koydum üstünden inmiyor. Az önce kustu beyazımtırak (zorla işittiğim mama çıktı) sonra ishal olmuş dışkıları. 1 çay kaşığı su zorla verdim yine yuvaya girdi. Korkuyorum ölecek mi yoksa

18 CEVAP

Diğer konuda da söylemiştim o kedi kesinlikşe 1,5 aylık değildi. Tani sizin hatanız değil bu. Yavru 3-4 haftalık gibi. O yüzden devam sütü dışında bir şey içemez. En ufak soğuğa dayanamaz her zaman sıcak durması lazım. Çok uyur, ellemeyin. Umarım yaşar

Kakasını çubukla karıştırın. Parazit var mı iyice inceleyin. Varsa veterinere gitmekten başka şansınız olmaz malesef

Kubra001

Kakası temiz ama minik yaramaz gece kendine geldi biberonu reddediyor ne verirsem vereyim yaş mama harici yemedi üstelik mama kabında yemek istedi. Çok garip ama gece büyük bir iştahla yemeğini yiyip oyunlar oynadı. Sabah da durum aynıydı. Bebek olmak istemiyor sanırım ???? şimdi gayet normal hafif karnı şiş ama çok mutlu. Bu arada dün veterineri aradım bana bi ilaç söyledi ama unuttum adını supraks gibi bişeydi ondan ver dedi neydi acaba