Miyavlama

Kedimi sahipleneli 2 hafta olucak
British 1 yaşında erkek
Kapımı kapattığımda gelip miyavlıyor
Yanlız kaldığında miyavlıyor
Sürekli uyuyor
Oyun oynamak ilgisini çekmiyor
Yemesinde içmesinde hiç sıkıntı yok
Neler önerirsiniz neler yapmam lazım
Fotoğraftaki DAYI)

6 CEVAP

LadyAndCat

Normal dışı davranışlar görürsünüz.
ERKEK KEDİLER İÇİN KIZGINLIK BELİRTİLERİ:
1)Tuvaleti dışında başka bir yere işeme.
2)Poposunu kaldırıp kapılara duvarlara çiş püskürtme.
3)Agresiflik.Kızgınlık.

LadyAndCat

Kapalı kapıları sevmezler sizinle uyumak isterler :)
Tuvalette bile rahat yoktur size. Kediler günde 15 saat uyur normal.
Mama kabı sürekli dolu olmasın kilosuna dikkat edin. Biraz toplu çünkü...
Hâlâ eski evini ve sahibini özlüyor olabilir. Anlayışlı olun tüm anıları ve bildiği hayatı gitti yok oldu !
Zavallıcık...

cevizhanimm

acaba kızgınlık zamanı olabilir mi ? Kısır mı ? Ya da eve alışma sürecinde sizi yanında istiyordur

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim
Evet yemesi düzenli ölçülü olarak veriyorum
İlk defa kedi baktığımız için kızgınlık belirtilerini hiç yaşamadık bilmiyorum

alısmak gerekir onun icin eve, ve ya da kızgınlık anında

anjelik123

Allah uzun ömürler versin. Kapalı kapıları hiç sevmiyorlar içeri girmek için kapıyı tırmalıyorlar. Tek kaldığında miyavlaması sizi aradığı için sizi yanında istediği için. İple çok oynarlar aslında ama sevmiyorda olabilir bol bol sevin.