Kedi Kisirlastirma Fiyati

Minikmuezza

Kedinizi ne kadara kisirlastirdiniz kan tahlili ve gaz aneztezisi varmiydi??

10 CEVAP

Kuzucansu44

Ben dişi kedimi 400 tlye, erkek kedimi 300 tlye kısırlaştırdım. Gaz anestezi vardı. Ama kan tahlili yoktu zaten kan tahliline gerekte yoktu. Benim veterinerim tanıdık olduğu için uyguna yapıyor. Ama ortalama fiyatlar
Dişi Kedi =400-600
Erkek Kedi=300-400
Oluyor

Htcozlp

Gaz anestezi, kan tahlili,bir gün pansiyon, estetik dikiş ,580 tl ye yaptirmistim aralıkta

Minikmuezza

Sanirim istanbulda degilsiniz burda fiyatlar 700 den basliyor

Minikmuezza

Siz baya uygun yaptirmissiniz istanbulda degil sanirim

Ben ocak ta erkek kedimi kısırlaştırdım 400 tl ye birde 100 tl kan tahlili sanırsam katı anesteziydi

Evet İstanbul da fiyatlar öyle

Evet Karabük teyim ben

LadyAndCat

İstanbul’da 2020 yılında kısırlaştırma ameliyatları 700 TL’den başlıyor.

Odgeyd

Benim kedim dişi gaz anestezi, muayene ,dikişsiz yarım santimden az kesi yakalıksız ve 1 saat sonra evdeydik normal hayatına dönmüş durumda 850 tl verdim Ankara 2 ay önce

Minikmuezza

Evet malesef oyle iyi bi yerde tahlildir anestezidir 900 e mal oluyor