Kedim İlk Defa Tuvaletinin Dışına K.k. Yaptı.

Alaracatlover

Arkadaşlar bebim kedim bu gün çok tuhaf davrandı dibimde yatan kedim, ayağıma saldırmaya ve saklambaç oynar gibi benden kaçıyor fakat durmadanda miyavlamaya başladı. Ayrıca tuvaletinin dışına k.k yaptı. Ben sorun etmezdin fakat birazcık Temizlik delisiyim :) Acaba erkek kedi olarak kızgınlığa erken mi girdiki?

6 CEVAP

Alaracatlover

5-6 aylık mobilyalara yapmadı ama kendi tuvalet paspasına yaptı

dilaraxx

kızgınlık belirtileri gibi ama? mobilyalara falan çişini yapıyor mu koku bırakmak için? kediniz kaç yaşında

dilaraxx

kızgınlığa girmiş kısırlaştırın bir an önce

Alaracatlover

Sanmam nedeni şu dün sanırsam canı çoook sıkılmış şuan her zamanki gibi normal düzeyde ve kumunu değiltirdim yani şuan yapmıyor fakat tekrardan dünküne dönerse veterinerimden randevu alırım :)) çok teşekkür ederim :)

dilaraxx

kumdan dolayı olabileceğini düşündüm de durmadan miyavlıyor ve tuvaletine yapmıyor deyince aklıma o geldi

Alaracatlover

Dün öyleydi ama teşekkürler :)