Kardeş Dişi Kedilerim Öldüresiye Kavga Ediyorlar, Ayıramıyorum

feyzaunlu

Kardeş 1, 5 yaşında kısır dişi kedilerim hiç bir sebep yokken aniden biri diğerine kilitleniyor. Öldüresiye dalıyor. Ayrı odalarda tutup yavaş yavaş alıştırıyorum. Sonra yine aynı kavga nüksediyor. Önerisi olan var mı evde huzur kalmadı. Paylaşamadıkları mama değil kum kabı değil sevgi ilgi değilse ne olabilir yardım rica ediyorum

5 CEVAP

Zeke

İşe yarar mı bilemiyorum ama size de önereyim, bir de bizim müzikleri deneyin.
Ben kızgınlığa giren kedimde denemiştim, kuzu gibi oldu dinleyip.

Sudeckmkc

Birbirlerine tıslayıp bağırmıyorlarsa sadece boğuşuyorlar demektir. Bizimkiler de baya oynarken tırnaklar ısırmalar birbirlerini yerden yere atıyorlar bazen zarar da veriyorlar ama sadece oyun onlar için

LadyAndCat

Belki de kavga değildir sizin sandığınız şeyler???
Oynarken de kavga ediyorlar tüm gün ve uyurken aynı yerde uyuyorlar.

feyzaunlu

Tıslama kıhlama var. Saldırganlaşan kedimin bakışları değişti, mutsuz ve biraz sayko bakıyor :( kısır ama yine de kızışma hareketleri yapıyor kot bayoun diye bir ilaç duydum. Kullanan var mıdır işe yarar mı