N&D Mama Sıkıntısı

Merhaba size sorum olcaktı, ben kedime şimdiye kadar nd ile besledim fakat malum corona yüzünden napcağımı şaşırdım mamamız az kaldı italyada üretildiği için korkuyorum farminapetfoods ile iletişime geçtim türkiye ye mamalar sırbistandan geliyor dediler siz naptınıız acaba nd hala alıyormusunuz?

2 CEVAP

Htcozlp

Ben alırken sordum,stoktaki mamayı kullanıyoruz zaten dediler,üretim tarihi de baya bir önceymiş..Üretim tarihini öğrenirseniz bence sorun olmaz

Tsk ederim