Kedim Herşeyden Korkmaya Başladı

Diremmm

Merhaba bu soruyu bikac saat önce yine sormuştum ama kimse cevap vermemiş bende tekrar sormak istedim kedim hala aynı şekilde herşeyden korkuyor bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen

7 CEVAP

Zeke

Kızgınlıkta olan veya öylesine deliren kediler için daha önce öneride bulunmuştum aşağı link bırakıyorum.

İnternette kediler için sakinleştirici müzikler var onları açabilirsiniz ödül maması, yaş mama vermeyi deneyin

Diremmm

Ödül maması ve normal kuru mamasını yemiyor yaş mamada kalmadı ama müziği deneyeceğim teşekkürler

cevizhanimm

anti stress paste kullanılabilir

Diremmm

Şuan müziklerden sonra biraz sakinledi ama mama kabından korkuyor hala kendi mama kabından yemek yiyip su içmiyor ;( yarın sizin onerdiginiz müziklerle deneyeceğim teşekkürler

Diremmm

Çok az yiyor normalde baya sever ama şimdi yediremedim yinede saolun