Kedim Kızgınlığa Girdi!! :(

Donay

Kedim tam 1yaşında. 2 hafta önce doğum yaptı ve 3 gün önce kızgınlığa girdi uyku haram oldu evdeki herkese. Lütfen önerebileceğiniz bir şey varsa ve benimle paylaşırsanız gerçekten çok sevinirim

10 CEVAP

bbeyzvv

yavrular 45 günlük olmadan (ki o da en erken o da önerilmez) anne kedi kısırlaştırılmaz ayrıca kısırlaştırmaya karşı olanlar artık bu siteden gitsin araştırmadan etmeden konuşup bilmeyen yeni kedi beslemeye başlamış kişileri yanlış yönlendirmeyin

bbeyzvv

arkadaşlar iyi misiniz???? linçlemeye yer arıyorsunuz gerçekten delirmişsiniz 2 hafta önce doğum yaptı diyor nasıl kısırlaştırabilir acaba kendi mi emzirsin bebekleri??? ayrıca ben de tam kedimi kısırlaştıracakken hamile olduğunu öğrendim olur böyle şeyler kedi için şu an yapabileceğiniz bir şey maalesef bol bol sevin ve her dışarı çıkmak istediğinde yaş mama ödül maması falan verip ilgisini çekin

LadyAndCat

Elif Hanımın kedisi CİNS yani parayla alınıp satılan bir canlı. Kendisi muhtemelen parayla aldığı için “Ben karşıyım kısırlaştırmaya.” Demiş ve gitmiş kedisini çiftleştirmiş. Dün de doğum yapmış zavallı hayvan...
Diyecek başka şeyim yok çünkü kimin ne niyetlerle neye karşı olduğu belli oluyor...

Linsenpai

Kısırlaştırın.

Zeke

Kısırlaştırana kadar kedi müzikleri önerip duruyorum bu aralar herkese :D
Size de önereyim. Cidden bendekinde işe yaradı da:)

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/36553-kedikleri-kizginlikta-olanlarin-dikkatine

BalliBadem

Yeni doğurmuş şimdi kısırlaşmaz yada ilaç alamaz
Oynatın yatmadan önce enerjisini atsın yapacak pek birşey yok cam kapalı iken dışarı baksın oyalayın sevin

Elifkirci

Ben varım ya o yeter üstelik hayvanların doğasını bozmaktan başka birşey yapmıyor bence hayvanlar değil bazı insanlar kısırlaştırılmalı

Zeke

Ben bir de bilgisayardan balık ve kuş videosu açmıştım. Baya oyalanmıştı :)

Carathras

İlaçlar var bu dönemde kullanılabilen en azından kısa süre rahatlatır sonrasında eğer düşünceniz var ise kısırlaştırabilir siniz yavrular belli bir büyüklüğe geldiğinde.

psabrk

Oyalayarak enerjisini atmasını ve uyumasını sağlayın bence, oyunlar oynayın ki yorulsun.Ayrıca bu dönemleri atlatması için ilaçlar var onlarıda kullanabilirsiniz ama en kökten çözüm sizde biliyorsunuz ki kısırlaştırmak en azından kediciğinizde mutsuz,huzursuz olmaz bu kızgınlık döneminde keza sizde mutsuz,huzursuz olmazsınız :)