Yeni Mama

Tarc33

Merhaba kedime yeni mama aldım metro mağazası aro markan içeri kuzu etli pirinçli fakat pek yemedi eski mamasindan biraz katarak karıştırıp verdim

7 CEVAP

sarmanbirkedi

Aynen katılıyorum zorlamayın ve kalitesiz mama zararlıdır

sarmanbirkedi

Evet bir sürü yorum okudum kedilerin aro mamayi begenmemesiyle ilgili. Içeriği fiyatına göre güzel ama daha iyileri de var. Zaten bir anda geçiş onerilmez yavaş yavaş değiştirmelisiniz. Eski mamasi neydi?

sarmanbirkedi

Bilmem hiç duymadım bütçeniz söyleyin yani kilosu en çok kaç tl olsun ona göre öneriyim

dilaraxx

tamam da birdenbire yeni mamaya zorlarsanız hem yemez hem de kusar mama değişiminden ishal felan olur zorlamayın. azar azar yeniden karıştırarak verin alışsın

Tarc33

Dry yazıyordu eski mama

Tarc33

Aldım ama bunu yemesi gerek

Tarc33

Tamam eski mamasindan biraz kalmıştı karıştırarak verecem inşallah alışır