Kedimin Topunda Kan Var

Fatihunal

kedim kağıt topları çok seviyor bende ona kağıt top yapıyorum kağıdı ısırıp yemesin diye de dışını bantlıyorum. Topla oynarken bir şekilde top kumuna girmiş . kumu temizlerken topta geldi küreğe üzerinde sümüğe benzeyen kanlı bir yapı vardı. fotoğrafını çekmeyı unuttum malesef ve topu attım.. ona bir daha kağıt top yaptım o topuda 2 kere kuma götürdü ve yanına yattı ben topu alınca o da içeriden çıkıyor ... yakşalık 20 dkdır topla güzel bir şekilde oynuyor hiç bir sıkıntısı yok .. dün yavru kedi mamasından yetişkin mamasına geçtik ama ikisini karıştırarak verdim alışssın diye bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama çok tedirgin oldum

4 CEVAP

Fatihunal

kedim 10 aylık diş değiştirmek için yaşı büyük değil mi tam bir bilgim yok ama daha küçükken olmuş olması gerekmez mi

Diş degistiriyor olabilir ağzını kontrol edin

sarmanbirkedi

Belki de mama değişimden olmuştur internetten araştırın dis degistirme zamanını

Evet geçmiş 8 aylıktan sonra bitiyordu sanırsam ağzını ama yinede kontrol edin