Kısır Kedi Maması Önerisi

Elysien

Merhabalar benim 1.5 yaşında kısır kedim var. Hep pro plan yada royal canın kullandık, fakat yorumlarda bu iki mamaya kötü diyenleri gördüm. Brit care, Profine diyen olmuş. Çok kararsız kaldım, içerikleri hakkında da pek bir bilgim yok nereden bakılacağını anlayamadım. Sizin öneriniz nedir ? Ne kullanıyorsunuz yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

Proplan alabiliyorsanız ND öneririm

sarmanbirkedi

Proplan da rc de çöp mamalar asla o fiyatı hak etmiyirla

sarmanbirkedi

Etmiyorlar*
Onerecegim nd ve fitmin mamalar ikisi de gerçek et içeriyor ve gayet güzel