Kedim Elimi Tırmaladı

nalina3281

Arkadaşlar sokak kedileri besliyorum, normalde benden kaçmaz ve kendilerini sevdirirler, fakat dün akşam kedimin gözünde bir şey vardı onu almak için elimi yavaşça yüzüne götürdüm, kedi bu arada başka yere bakıyordu, kediye iyice yaklaştım kedi önüne birden döndü ve elime pati attı. 2 tane uzun çizik, 4 tane de küçük çizik var, ilk defa bu kadar büyük oldu yani. Daha önce de tırmaladılar ama küçüktü hep... Neyse hemen eve geldim sabunla detaylıca yıkayıp, daha sonra da detaylıca limon kolonyası ile ovaladım iyice. Sizce bir şey olur mu?

10 CEVAP

BalliBadem

Birşey olma ihtimali çok düşük şu virüs olaylatı bitince belediye ücretsiz kuduz aşısı yapıyor 3 sene etkili önlem olarak yaptırabilirsiniz

sarmanbirkedi

Beni de cirmalamisti sokak kedisi ama o kadar büyük değildi bir şey olmamıştı. Bir arkadaşımın göz kapağını çizmişti kedi annesi hemsireydi ve hiç bir şey yapmaya gerek yok demisti çünkü kuduz olsaydı kedi ölürdü

Anonymus552223

Kuduz olsa da gecmesi icin tirmaladigi boygeye salyası degmesi lazım

dilaraxx

Ben ne olur ne olmaz diye aşı olmuştum.1 tetanoz vurdular 2-3 gün arayla da kuduz 5 defa

dilaraxx

ama şuan virüs olayı var .ama birşey olacağını da sanmıyorum ben tedbir olarak vuruldum

Anonymus552223

Hicbirsey olmaz rahat olun. Gecmis olsun

azmaniko

Bildiğiniz kedilerse bir şey olmaz, beni de çok çizdiler. iyice temizledikten sonra baticon sürün, her gün de bepanthen onarıcı kreminden arada bir ovalayarak sürün, iz falan kalmaması için.

Evrim_akel

Beni kedi çok tırmaladı bana bir şey olmadı aşıda yaptırmadım

bbeyzvv

beni hem sokak hem ev kedileri çok yırtıyo bi sıkıntı çıkmadı kuduz kedilerde olmaz zaten

LifeLoading

Şansa kalmış büyük ihtimal bişey olmaz %10 virüslü biri tarafından hapşurulup ya da tükürük yere düşen cOvit 19 kedi ayağıyla basıp sonra patisini yaşayıp ağız yoluyla virüslenip seni tırmaladığı anda tabi bu %10 senaryolar olduysa geçmiş olsun ne sabunlu sıcak su ne de kolonya bi işe yarar 15 günlük kuluçka Star başlar ama bence endişelenme fakat sokak hayranlarından temas etme bu aralar Mama ve su elbette ver bende veriyorum işi dikkate almak gerek bildiğin gibi çin de virüslü hayvanları öldürüyorlar.