Köpeğe Sucuk Verdik Şimdi İse İştahı Yok Bir Şey Yemiyor

Köpeğime arada sucuk verdik aradan yoğurt da veriyordum ama şimdi iştahı yok hiç bir şey yemiyor hep uyuyor biraz su içiyor o kadar ne yapmam gerekir ????

23 CEVAP

Evrim_akel

Sucuk bayat olabilirmi köpek zehirlenmiş olabilir

Bulutcemre

Sucukta soğan ve sarımsak olabilir.Bunlar da köpek ve kediler için zararlıdır. Google var ona yazıp ne zararlı ne değil bakarsanız bir daha böyle sorunlar yaşanmaz. Evladınız da hastalanmamış olur.Dikkatli olmak gerek.

Benim köpeğim küçük ırk yavru köpek ona göre en iyi mama hangisini önerirsiniz acaba

Shaco

Acana Heritage Puppy Small Breed Küçük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması 2kg en iyi yavru köpek maması bence fiyat olarakta içerik kalite olarakta

Ah çok sevindim tavuk yemesine.. pirinçli tavuk onun ishaline de iyi gelecektir. Birkaç gün içinde geçer inşallah. Tavuğu sulu verin ki su eksikliği çekmesin. Geçmiş olsun.

Sokaksevgisi

Sucuk baharatlı olduğundan midesine dokunmuş olabilir, midesini rahatsız etmeyecek şeyler vermeye dikkat edin!

sarmanbirkedi

Nd köpek maması

Helppaws

Sucukta sarımsak varsa sarımsak köpeklere ve kedilere zehirli, o yüzden olabilir, ve baharatından olabilir