Kedim Çok Değişik Davranışlar Sergiliyor

Dün benden kaçıyordu bügün çok sevdirdi ve çok uyuyor midesinden tutup kucağıma almama izin vermiyor miyavlıyor ve dün yemi bitti dün yoğurdunu bitirdi ancak bügün fazla yemiyor ve çok fazla uzanıyor son olarak bügün en son midesinden tuttum ve birden pisliğini yaptı(küçük taharet) hiç anlam veremiyorum şuan 7-8 aylık içinde lütfen bilgi verin veterinede çıkamıyorum her yer kapalı ve çıkma yasağı var,yorumlarınızı bekliyorum

22 CEVAP

Evrim_akel

Çiftleşmek istiyor olabili

Dişi

Ve dışarda gezebiliyor belki dışarda çifleşmiştir ?

Ben hepsine bakarım sorun değil ancak nasıl bulacağım memelerini bulamadım da

sarmanbirkedi

Hemen belli olmaz ki. Dediğim gibi bi 20 gün falan bekleyin. Memeleri de göbeğinde biraz tüyleri aralayin bulursunuz

Ve teşekkür ederim ilginiz için

Evrim_akel

Sokakta çiftleşmişse hastalık kapmış olabilir