Vitamin Ve Malt Olarak Hangi Markayı Önerirsiniz

Anket

vet's plus
(1 oy)
beaphar
(1 oy)
gimcat
(23 oy)
Toplam (25 oy)

vitamin ve malt olarak hangi markayı önerirsiniz

8 CEVAP

Gimcat,zoovital,beaphar güzel markalar

Fatmaduven

Ben şu ana kadar gimcat ‘ ı kullandım ve etkisini gördüm.

sarmanbirkedi

Çoğu kişi gimcat kullanıyor ama bence beaphar da güzel zoovital mıdır nedir o da güzel. Siz yeter ki kaliteli yaş ve kuru mama kullanın

psabrk

Beaphar kullanıyorum son zamanlarda etkisini yavaş yavaş görüyoruz.
Gimcat fazla pahalı :d 100gr maltı 36₺ ye aldım.
Tüyleri felan yumuşadı, enerji de veriyor herhalde.

bademthecatt

Gimcat ve diafarm pahalı evet zoovital uygun beapharla aynı beapharın içeriği o kadar iyi değil içerik açısından değerlendirdim ama siz bilirsiniz beaphardansa zoovital tavsiye ederim

bademthecatt

En iyi markalar gimcat ve diafarm zoovitalde iyi

Alaracatlover

Ben bunlardam hiç birini kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim
Bana göre :
Zurich
Milkies (ödül maması ama etkisini gördüm)

dilanuzun

Kesinlike Gimcat