Midesi Tutmayan Bakmasın Fotoğraf İçerir

mathildia

Kedimin kustuğuna dair soru sormuştum detay için fotoğraf ekledim öncesinde de uyarmış olayım. Kedim emziren bir anne mamayı alalı 13 gün oldu daha önce de bu mamayı yiyordu.

6 CEVAP

Anonymus915830

Tamamen mama kusmuş, çok yüksek ihtimalle önceki postta bahsettiğim nedenlerden dolayı olmuştur. Dediğim gibi gözlemleyin eğer kusma devam ederse o zaman bir sıkıntı var demektir. Benim kedimde bazen çok hızlı ya da çok fazla yiyip koşuşturduğunda bu şekilde mama kusuyor normal bir durum endişelenmeyin şimdilik

mathildia

Teşekkür ederim İrem hanım gözlemleyeceğim

sarmanbirkedi

Yaş mama da verin dengeli beslenmiş olsun kusuyor diye vitamin protein alamıyor

Anonymus915830

Rica ederim ne demek ❤️

BalliBadem

Antihairball malt veriyor musunuz belki midesinde tüy birikmiştir maltı azda veriyor olabilirsiniz o zaman yine kusar

mathildia

Anne kedi olduğu için bu ara kabızlık yaşıyor. Veterinerimiz de iki güne bir yaş mama vermemi söyledi ben de öyle yapıyorum. Ekstra vitamin de veriyorum ama bu kadar kusunca tüyden daha çok şüphelendim