10 Günde 1 Kg Mama Bitti

Simgeyldrm

Kedim yaklaşık emin degilim ama 6 bucuk 7 aylık daha mamayi alali 10 gün oldu ve 1 kg lik mama bitti nd narli yavru kedi maması kullaniyoruz bukadar çabuk bitmesi normalmi hatta daha çok istiyor gün icinde vermiyorum sizin kedileriniz ne kadar yiyor

25 CEVAP

Simgeyldrm

3.8 kilo olmuş ama cinsi sanirim öyle bilmiyorum kilosunu hic belli etmiyor boyumuz da baya uzun gramajinda sanirim 65 grm yaziyordu

Valla öyle Carlos da öyle 15 Aylığa girecek çocuk gibi koşuşturuyor ama iyi birşey en azından fit ilk başladığımız güne göre bugün daha iyi yedi inşallah alışacak

GlsmKrpk

Sabrınıza sağlık :)
Firma mama boyutunu standart hale getirse daha çok satış yapacak. Mama boyutu yüzünden yemeyen kediler var .
Siyah beyaz ise kediniz tuxedo ( smokin ) cinsi

Tuxedo sanırım kafasının etrafında çok siyah renk olunca oluyor

Simgeyldrm

Kedimim tam tuxedo oldugunu sanmıyorum sizin kediniz tuxedo ama bizimkinin kafasinda okadar siyahlik yok ve tuxedolarin gözleri farkli benimkine göre ama ya annesi ya babası kesin tuxedo bence

BalliBadem

Atda 2 kg mama gitmeli ama şimdi büyüme çağında 3 kg yiyebilir bence

Simgeyldrm

Nd bizi batirdi valla 3 kilo ayda 150 tl yapiyor butcemizi çok aşiyor daha yeni gecmistik bu mamayada mattiseye geçmeyo dusunuyorum hem nd tek tek vermek artik cok zor

BalliBadem

Evde yaş mama yapıp yediği kuru mama miktarını azaltabilirsiniz gerçekten mamalar bi süredir çok zamlandılar

Htcozlp

Sanki biraz fazla gibi .Ama taneleri çok küçük belki ondandır.Belki yetişkin maması daha uzun süre dayanır.5 kg indirimde bulursanız alın bence :) Farklı bir mamaya geçmeyi denemiştim fakat sonuç hüsran. Proplanı bile hiç sevmeyerek yediler.Hatta sonra yemediler.imkaniniz varsa birsüre nd kullanin bence:)

Anonymus552223

Gunde 100 gr yemis normal. 10 kiloluk alin maximum 3 ay gider zaten ekonomik olur