Yavru Kedimin Gözleri Çapaklı Açamıyor

mathildia

Yavru kedilerimden gözlerini açan oldu ama birinin gözleri çapaklanmış sanırım bu açmasını zorlaştırabilir. Çapağı temizleyebilir miyim ve nasıl? Tecrübenizi paylaşın lütfen

8 CEVAP

Simgeyldrm

Benimde kedimin gözleri çapaklanıyo goz temizleme sulari var kedilere özel onlardan alabilirsiniz yada veterinerimin onerdiği %3 lük borik asitli temizleme sulari eczanelerse satiliyormuş ben bunu kullanmadim birde çayla silmemi söylemişti ben şuana kadar hep pamuk yardimiyla çay demi ile sildim faydasi oluyor ama size kalmis hangisini tercih ediceğiniz :)

QueenMete

Queen in de gözleri akıyor ve çapaklanıyordu ben de çay işe yaradı. Hatta tavsiyeler arasında papatya çayı da yazıyordu. Umarım minnoş en yakın zamanda rahatlar.

Anonymus552223

Çayla gecmezse gentavet damla 2 gunde geciriyo

mathildia

Daha önce kızıma bahsettiğiniz göz temizleme suyundan kullanmıştım ama şimdi yavru olunca bir de gözleri daha açılmadığı için onunla temizlemek uygun mu bilemedim

mathildia

Teşekkür ederim çay demiyle temizleyip açılmasını bekleyeceğim

mathildia

Çok teşekkür ederim

hayvansever_

göz temizleme suları oluyor bir çok markanın var biz onu kullandık. Hatta hala daha kullanıyoruz burnu ve gözünün temizliğine yetişemediğinde oluşan kir için faydası oluyor bir pamuğa az miktar döküp ovalayarak temizleyin.

mathildia

Teşekkür ederim şimdilik çay demi işimi gördü bebişimizin gözü açıldı