Kuru Mama Önerisi

psabrk

Merhaba değerli arkadaşlar ben genelde 10 veya 15Kg mama alırım.Kedim ayda 2kg mama yiyor ve mama markasını arada bir değiştirmek istiyorum sürekli aynı mamayı yiyor oda bıktı farkındayım.Bana uygun fiyatlı ve içeriği sağlıklı 10-15kg lik kedi maması önerisinde bulunabilirmisiniz ?

16 CEVAP

QueenMete

Benim kedim advance mama tüketiyor ve veterinerimiz önerdi öncesinde proplan almıştım onu sevmedi... Düşünür müsünüz bilemem. Ayrıca hangi mamaları kullandığınızı yazarsanız belki daha iyi öneriler alabilirsiniz.

Platformda n&d için çok iyi yorumlar okudum büyük olasılıkla elimdeki mama bitince bu markayı alacağım.

hayvansever_

evet biz de nd kullanıyoruz çok memnunuz bir ara proplan kullandık kedim sevdi ama benim içime hiç sinmemişti. Ama oda piyasada genel olarak iyi bir mama ben yine de her zaman nd den yanayım fiyat performans ürünü gerçekten çok kaliteli ve bir çok mamaya göre yağ oranı daha az buda ayrı bir artı.

Alaracatlover

Felicia öneririm.

Ben değişiklik olması için purina one somonlu aldım kedime. 800 gramlık 2 paket indirim kodu ve kargo ile 70 lira bile tutmadı. Değişiklik içinse belki böyle olabilir arada. Nd kullanan kedim sorun etmedi purina oneı

ozzy35

fitmin purity indoor gecen hafta aldım n 1 1 den 10 kilosu 350 tl cok kaliteli mamadır

sarmanbirkedi

Gerçekten purina one o kadar para dökmek yerine içinde yüzde 70 gerçek et olan fitmin almak bin kat daha mantıklı

psabrk

Bu arada eklemeyi unutmuşum kedim Kısır değil, yetişkin.

psabrk

Aslında ben bu güne kadar Bonacibo kullandım kedimede bir zararı olmadı bayılarak yer kendisi ama mamasını değiştirmek istiyorum :) Öneriniz için teşekkürler içeriğine göz atacağım.

sarmanbirkedi

Felicia önermek ile bonacibo önermek tıpatıp aynı. İçeriklerini karsilastirirsaniz ikisinin aynı (evet birebir ayni) olduğunu görürsünüz. Yani feliciaya para koymak yerine bonacibo alın daha ucuz

Alaracatlover

Ben bonacibo alma demiyorum farklı mama denemek istemiş feliciada kuzulu var? :)

sarmanbirkedi

Bonaciboda da kuzulu var. Ben sizin için diyorum aynı şeyin neden daha pahallisini alasiniz ki?

Alaracatlover

Bonacibodan daha ucuza alıyorum aslında:)

sarmanbirkedi

Nasıl? Ben de denemek isterim

Alaracatlover

Petshoptan indirimli alıyorum ondan (hep alışveriş ettiğim yer ondan) ilk kedi aldığımda*almıştım sonradan Nd geçtim :)

Alaracatlover

Şuan piyasada bonacibo daha uygun gözüküyor o ayrı :) ayrıca kötülemiyorumda çünkü köpeğime bir ara ondan kullandım