Kedisi İshaller Varsa Buraya Bakabilir.

psabrk

Merhaba arkadaşlar, dostlar.
Benim kedim ameliyatından sonra baya bir ishal oldu şöyle diyetim 1.5 haftaya yakın ishal oldu.Dışkısı puding kıvamındaydı veterinerden bir ilaç aldım ve sizlerede önermek istiyorum belki benim gibi sıkıntı çeken vardır aranızda.
Viyo Reinforces İlacın adı 7’li olarak satılıyor ve her gün 1 paket veriyorsunuz bayada güzel bir şekilde seve seve içiyorlar tabağa koyduktan sonra.Kedim ortalama 3.günden sonra toparlanmaya başladı dışkısı normale döndü eğer benim gibi zor durumda kalırda her yerde ilaç ararsanız size öneririm hem ek bir besin takviyesi olur hemde sorununuz ortadan kalkar :)

3 CEVAP

mathildia

Doğru bir öneri olmuş, ayrıca yavrunun iştahını da açıyor kokusu o kadar güzel ki insanın tadına bakası geliyor :D

psabrk

Evet bende istedim tadına :D çok güzel tahin kokusu geldi bana ilaçtan ahahah ama fırsat vermiyor bile benim ki koklama :) Çıldırdığı için direk içip bitiriyor cidden dediğiniz gibi iştah açıcı bir özelliğide var.

BalliBadem

Ben ishal olduğunda reflor u az suyla karıştırıp şırıngayla veriyorum kesiyo 2 güne günde 1 kere yarım paket