Yeni Kedime İsim Öneriniz Var Mı

mathildia

Bu yavrumuzu yeni sahiplendim. Sanırım sahibi tarafından bırakılmış ya da kaybolmuş bilinmiyor, uzun zamandır bir esnaf bakıyordu ama dükkanlar kapanınca sahipsiz kalmış. Minik artık ailemizden. Cinsini bilen var mı? ve isim önerilerinizi alırız

32 CEVAP

ZehraBulutt

Beyaz ve mavi gözlü kediler sağır oluyor arkadaşlar onların da hepsi değil, benimki duyuyor annesi ve iki kardesi de mavi gözlü onlar da da sıkıntı yok.

Erkek olsaydı ben de kendi kedimin adını önerecektim benim beyaz kedimin adı Bulut :) Ama bu kızda Nazlı tipi var gibi bence :)

ZehraBulutt

Sütlaç, salep, sakız, köpük, inci bu adlar da beyaz kedilere yakışır. Bunların icinden de inci favorim, ben insan adı da olabilen isimler koymayı seviyorum kedilere.

Zeke

Peynir, yoğurt, bal kaymak :D:D
Çok tatlı kızınız hayırlı olsun:)
Bence severken ortaya çıkıyor isimler:))
Ben karakterine veya tipine uygun dizi karakterleri ismini veriyorum genelde:))

Anonymus915830

  1. bir kedim olsaydı ben kesin ismini Nina koyardım, diğer dişimin ismi Lilly belki fikir olur:)

azmaniko

Ayy çok tatlıymış yicem şimdi:) bir yuvası olmasına sevindim.
Adı Lokum olsun bence.

hcerenk

Pilav :)

Shaco

Ankara kedisi kırmalığı var ama tam değil galiba adı Yumi yada minti olsun (kediler ''i'' sesli kelimelere duyarlılar)

Evrim_akel

Tüyü kadar ömrü olsun maşallah

Seyma6390

Lida olsun asil tür demek çok şirin maşallah ☺️

Simgeyldrm

Bence sütlaç olmalı :)

Evrim_akel

ismi pinçik olabilir

bbeyzvv

lütfen tanrıça ismi koyun çok yakışır

Evrim_akel

Tüyü kadar ömrü olsun maşallah

Zeynucka

Boyoz olsun:)

Yasin2634

Bence ismi beyaz olsun :)