Yeni Kedime İsim Öneriniz Var Mı

mathildia

Bu yavrumuzu yeni sahiplendim. Sanırım sahibi tarafından bırakılmış ya da kaybolmuş bilinmiyor, uzun zamandır bir esnaf bakıyordu ama dükkanlar kapanınca sahipsiz kalmış. Minik artık ailemizden. Cinsini bilen var mı? ve isim önerilerinizi alırız

32 CEVAP

sarmanbirkedi

Ankara kedisi cinsi galiba ya da tekir. Bir de bembeyaz dikkat edin sağır olabilir beyaz kediler sağır olabiliyor. Adı da Nos olsun çünkü benim kedimin adı keofoxnsks

mathildia

Teşekkür ederim :) çok şükür sorun yok mamayı sallayınca sesini duyup koşa koşa geliyor :D Nos farklı bi isimmiş dursun seçeneklerimiz arasında

BalliBadem

Tam bi prenses

Linsenpai

Ankara kedisi gibi duruyor, çok güzel maşallah :') ömrü uzun yuvası sıcak olsun...

mathildia

Benim de içimden pamuk geçmişti so cute!!! Cinsiyet dişi

dilaraxx

PONÇİK SURATLIYA PONÇİK OLSUN :)

sarmanbirkedi

Sutlac bence iyi bir seçenek çünkü bu kediyi de yiyesim geliyor.

Amon

Yuki olabilir. Japonca kar demek

LadyAndCat

Birbirinden güzel isimler havada uçuşuyor :)
Bu arada Evrim Hanım profil fotonuza hayran kaldım :D
İsim konusunda kendinize zaman tanıyın. Sonra illa ki içinizden bir isim geçecektir. Nickiniz Mathilda o kim?
Mathilda isminin bir sahibi yoksa o da olabilir. Zamanla kedinizin bir özelliğini keşfedip bu şekilde de isim koyabilirsiniz.
Bu arada kediniz yetişkin olduğu için iki önerim var:
1)Beklemeden kedinizi kısırlaştırın.
2)Evden dışarı salmayın.
3)Yeni yaşantısına alışması için ona da kendinize de zaman tanıyın.

Alaracatlover

Pamuk gibi maşşallah! :) pamuk, Naz, Maya, lola olabilir

Fatih55

Cinsiyeti ney ?

bihtercik

michelle :)

hayvansever_

Bu ankara kırması anladığın kadarıyla kulaklarını bir kontrol edin duyuyor mu diye malum ankaralar. eğer duymuyorsa 99 ankara olabilir :) bulut olabilir

Çok tatlı (: ben olsam marshmallow derdim

poughkeepsie

Sokakta baktığım bembeyaz bi kedim vardı, ismini havlu koymuştum :) Sever misiniz bilmem ama benim çok hoşuma gidiyodu :D