Bonacibo Yaş Ve Kuru Mama

sanslibuyuyor

kedime şu an nd tavuklu yavru kedi maması veriyorum bir süredir yiyordu ama şu an yemiyor hatta yaş mamayla karıştırıo verdiğimde yaş mamayı yiyip kuru mamayı bırakıyor birkaç gündür sadece yaş mama yiyor internette bonacibo diye bir markayla karşılaştım fiyatı baya ucuz ama yorumlarına baktığımda herkes beğenmiş bu markanın yaş ve kuru maması hakkında siz be düşünüyorsunuz

19 CEVAP

sanslibuyuyor

teşekkür ederim :)

sanslibuyuyor

fitmin purityi hiç duymamıştım hemen bakacağım

BalliBadem

Nd seviyelerinde bi mama daha iyi olur bonacibo kötü değil ama nd ile aralarında çok fark var

sanslibuyuyor

şu an sadece numunesini aldım eğer bunu da sevmezsen başka bir mama deneyeceğim proplan daha önce kullandım ve kedim bir süre yedi ve ondan da sıkıldı o yüzden nd ye geçmiştim zaten sevse bu mamayla devam etmeyi düşünüyordum hatta elimde 1.5 kilodan fazla nd mama var ama yemiyor ben de yesin isterdim çünkü içeriği güzel ama yemiyor maalesef ben de bu mamayı beğenen çok kişi olunca denemek istedim içeriğinin nd kadar iyi olmadığının farkındayım ama bu mamayı severse bununla devam edip daha fazla yaş mama alarak besin değerini dengelemeyi düşünüyorum