Kedinizin Maması Hep Önünde Mi ?

gogomars

Merhaba,Kedinizi nasıl besliyorsunuz maması sürekli önündemi yoksa öğün halinde mi veriyorsunuz?

23 CEVAP

gogomars

Animonda marka farklı farklı çeşitlerinden 10 adet sipariş ettim damak tadına göre ilerleyeceğiz artık

dilaraxx

3,5 KİLO ŞUAN 2 YAŞINDA

sarmanbirkedi

Yaş mama haftada bir az en az üç dört kez vermelisiniz çünkü kuru mamada su yok ve bu kedinin bobreklerine çok zararlı. Ilerde allah korusun böbrek hastalıkları olur. Su oranini dengelemek için yaş mama şart

dilaraxx

HAFTADA 1 YAŞ MAMA YETERLİ DEĞİL AMA HAŞLANMIŞ BİRŞEY DE VERMİYORSANIZ

hayvansever_

Kedinizin kilosu baya iyi ama bu cinse göre çok değişen bir şey zaten mesela kediniz tekir cinsiyse çok kilolu olmaması normal. O yüzden kilo cins ilişkisinde bir veterinere danışmak en doğrusu.

hayvansever_

Genelde haşlanmış tavuk veya balık evden çok tüketiyor zaten. Haftada bir bence de çok az herkes öyle diyor ama veterinerimiz bir kerenin yeterli olduğunu söylüyor. o yüzden daha yükseltmedim sayıyı. Arada patates havuç haşlayıp tavukla püre yayıp falanda veriyorum.

dilaraxx

SADECE CİNSLE ALAKALI BİRŞEY DEĞİL FİZİKSEL AKTİVİTE DE ÖNEMLİ SÜREKLİ KOŞTURUYOR ZATEN

hayvansever_

en iyisini yağmışsınız