Bu Arkadaş Sizce Safkan Alman Kurdu Mu? Kırma Mı? Yoksa Sadece Bakıma Mı İhtiyacı Var ?

cagriiaksu

Anket

Safkan
(8 oy)
Kırma
(17 oy)
Toplam (25 oy)

Cevaplarınızı bekliyorum yanlış anlamayın gayet normal bir soru

9 CEVAP

hayvansever_

evet bence de kırma olabilir vücut tipi olarak biraz farklı duruyor saf kan bir alman kurdundan.

Shaco

safkan bir alman kurdunun bel hatları daha uzun aşağı doğru eğik oluyor bundan kırmalık olabilir ama hepsi sonuçta can hepsini sevelim :)

pashav89

Yapısı tam safkan gibi durmuyor, beli biraz yüksek gibi geldi ama fotoğrafın açısından dolayı öyle görünüyor olabilir. Ben kırma olduğunu düşünüyorum.

Sokaksevgisi

Çok tatlı, bende önceden alman kurdu bakmış biri olarak söylüyorum. Yapısı kırma gibi duruyor:)

Yagizsolakk

Ezbere konuşanlar olmuş alman kurdu(çoban köpeklerinde) workline sınıfı vardır beli aşağı doğru olmayan cinsinden bence senin köpeğin safkan. Dişimi doğum yapmışmı acaba erken dönemde??

romedon20

Secere belgesi olmayan hiççbir hayvan kesin olarak belli olmaz

Alaracatlover

Bir alman kurduna göre yapısı farklı bence kırma :)

Shaco

tam ırk uzmanı değilim bende

blue_hpood

izlediğim birkaç programda denk geldim, safkan kabul edilen alman çoban köpeklerinin beli düşük oluyormuş. bana kalırsa kırma ama çok güzel bir köpek:D