Hamile Kedi Kızgınlığa Girermi

ibrhmgdk

1 aylık hamile olduğunu düşündüğümüz kedi bugün bas bas bağırmaya başladı başına gelen varmı?

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Evet girer. Yavrular sütten kesilince de bir zahmet kisirlastirin hayvanı. Her kızgınlıktan sonra doğurmasi onun sagligina zararli sonuçta makine değil

hayvansever_

aynen kesinlikle eğer sizin baktınız bir kedi bile değilse bu işi bedavaya yapan devletin yerleri var.

ibrhmgdk

Pardon ama ilk yorumu yapan kişi ne ima etmeye çalıştınız 1 defa yavrusunu alıp kısırlaştırıcam zaten ilk hamileliği bu işin ticaretini yapanlarada karşıyım tamamen verdiğiniz cevap için teşekkürler

anjelik123

Benim bildiğim hamile kediler kızğınlığa girmiyor. Doğumdan sonra girme ihtimalleri var ama hamileyken yok diye biliyorum