Kedi Besleyenler Evlerinizi Bu Virüste Nasıl Temizliyorsunuz? Parkeleri Ya Da Kedi Yaşam Alanını?

Mrtkaytan

Kedili evler, evinizi nasıl temizliyorsunuz parkeleri, ve kedi yaşam alanını?

19 CEVAP

ZehraBulutt

Bir yöntem daha söyleyeyim, beyaz sabunu ılık suya rendeleyip o şekilde de silinebilir. Eskiden annelerimiz böyle silerdi. Beyaz sabun kokusunu sevenler denesin, ev mis gibi temizlik kokuyor :)

anjelik123

suyuda boy çamaşır suyuda seyreltilmiş bir bakıma bir dahakini sirkeyle silerim o zaman

hayvansever_

kurumadan oraya girmiyorlarsa, camı da açıyorsanız sıkıntı olmaz.

Faytekin

Elle tutulan yerleri antibakteriyel ıslak mendillerle,yerleri seyreltilmiş çamaşır suyundan sonra sirkeli su ile,kedilerin sürekli yatıp kalktığı yerleri de(kedi evi,yatagi vs..)dezenfektan sıkıp kuruluyorum .